P-BAG

P-Bag İdrar Torbası Kamp Doğa Açıkhava Faaliyetleri İçin Beyaz + Huni

Fiyat
:
35,00 TL
İndirimli Fiyat
:
31,50 TL
Havale İndirimi
:
29,93 TL
%10
indirimli
Kazancınız
:
3,50 TL
TÜM KARTLARA VADE FARKSIZ 3 VE 6 TAKSİT
ÜCRETSİZ KARGO 150 TL VE ÜZERİ
Not
:
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • P-Bag İdrar Torbası Beyaz + Huni


  Kadın ve Erkek için standart yaşam ve iş koşulları dışında, beklenmeyen ortamlarda,Kamp Doğa Açıkhava Faaliyetlerinde pratik kullanım için tasarlanmış idrar torbasıdır.

  P-BAG kadın ve erkeğin kullanabilmesi için anatomik olarak dizayn edilmiş, kullanımı çok kolay, hunisi olan bir idrar toplama torbasıdır.
  P-BAG tekrar kullanılabilir, pürüzsüz bir huni ve atılabilir, 1,5 litre hacmi ve 50 gr ağırlığı olan polietilen bir torbadan meydana gelir.
  Torbanın idrar kokusunun yayılmasını ve dışarı akışını önleyen tek yönlü bir vanası vardır. Bu nedenle kullanıldıktan sonra hemen boşaltılması gerekmez. Ancak tam olarak dolduktan sonra veya (hijyenik nedenlerden dolayı) 24 saatten sonra boşaltılmalıdır.
  Çevre ve P-BAG
  P-BAG (huni ve torba) çevre dostu plastik polietilenden imal edilmiştir. Bu nedenle normal çöp olarak atılabilir veya yakılabilir. Yakıldığında % 65 su, ve % 35 karbondioksit salar.
  P BAG’ler kullanım yeri ve meslek gruplarına göre 3 (üç) farklı renkte - Beyaz, Mavi, ve Yeşil - polietilenden ve 2 (iki) farklı renkte - Mavi ve Yeşil - ve SAP = Super Absorbent Polimer dolgu maddesi ile imal edilmişlerdir.


  Beyaz Renk:
  Özellikle günlük idrar miktarının kontrol edilme durumu dikkate alınarak ev ve hastane kulanımı için tasarlanmıştır. 1,5 Litre (1500 ml) kapasitesi vardır. Her 100 ml enine çizgi ile taksimatlandırılmış olup, 500 ml, 1000 ml ve 1500 ml miktarlar kalın çizgilerle belirtilmiştir.

  P-BAG NASIL KULLANILIR ?

  1. Huniyi torbanın üzerindeki halkayla aynı hizaya getirin, ve aşağıya doğru “klik” sesi ile yerine oturuncaya kadar bastırın.
  2. Sonra huninin kolunu yukarı gelinceye kadar çevirin.

  ÇEŞİTLİ KULLANMA POZİSYONLARI

  NOT: Kişinin fiziksel hareket kabiliyetine ve yaratıcılığına bağlı olarak, torba vanasına idrar akışını sağlayacak şekilde çok çeşitli pozisyonlar kullanılabilr.
          Ayakta veya oturarak kullanıma uygundur.

  P BAG’in Kullanım Sonu Çöp Sistemine Dahil Edilmesi

  1. Torbanın üst kenarındaki “V” şeklindeki yırtma işaretinden torbayı, iki elinizin baş ve işaret parmaklarını kullanarak, torbadaki idrar miktarına da bağlı olarak, birkaç cm derinliğinde yırtın,
  2. Torbanın içindeki idrarı boşaltın,
  3. Musluk suyu ile huniyi yıkayın,
  4. Huninin ortasından baskı yaparak döndürün ve huniyi torbadan ayırın.
  5. Huniyi başka bir torba ile tekrar kullanabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.