P-BAG

P-Bag İdrar Torbası Yedek Huni Beyaz

Fiyat
:
15,00 TL
İndirimli Fiyat
:
13,50 TL
Havale İndirimi
:
12,83 TL
%10
indirimli
Kazancınız
:
1,50 TL
TÜM KARTLARA VADE FARKSIZ 3 VE 6 TAKSİT
ÜCRETSİZ KARGO 150 TL VE ÜZERİ
Not
:
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • P-Bag İdrar Torbası Yedek Huni Beyaz


  Kadın ve Erkek için standart yaşam ve iş koşulları dışında, beklenmeyen ortamlarda,Kamp Doğa Açıkhava Faaliyetlerinde pratik kullanım için tasarlanmış idrar torbasının yedek hunisidir.

  P-BAG kadın ve erkeğin kullanabilmesi için anatomik olarak dizayn edilmiş, kullanımı çok kolay, hunisi olan bir idrar toplama torbasıdır.
  P-BAG tekrar kullanılabilir, pürüzsüz bir huni ve atılabilir, 1,5 litre hacmi ve 50 gr ağırlığı olan polietilen bir torbadan meydana gelir.
  Torbanın idrar kokusunun yayılmasını ve dışarı akışını önleyen tek yönlü bir vanası vardır. Bu nedenle kullanıldıktan sonra hemen boşaltılması gerekmez. Ancak tam olarak dolduktan sonra veya (hijyenik nedenlerden dolayı) 24 saatten sonra boşaltılmalıdır.
  Çevre ve P-BAG
  P-BAG (huni ve torba) çevre dostu plastik polietilenden imal edilmiştir. Bu nedenle normal çöp olarak atılabilir veya yakılabilir. Yakıldığında % 65 su, ve % 35 karbondioksit salar.
  P BAG’ler kullanım yeri ve meslek gruplarına göre 3 (üç) farklı renkte - Beyaz, Mavi, ve Yeşil - polietilenden ve 2 (iki) farklı renkte - Mavi ve Yeşil - ve SAP = Super Absorbent Polimer dolgu maddesi ile imal edilmişlerdir.


  Beyaz Renk:
  Özellikle günlük idrar miktarının kontrol edilme durumu dikkate alınarak ev ve hastane kulanımı için tasarlanmıştır. 1,5 Litre (1500 ml) kapasitesi vardır. Her 100 ml enine çizgi ile taksimatlandırılmış olup, 500 ml, 1000 ml ve 1500 ml miktarlar kalın çizgilerle belirtilmiştir.
  Mavi Renk:
  Genel kullanım içindir. Torba üzeri taksimatlandırılmamıştır. 1,5 Litre kapasitesi vardır.
  Yeşil Renk:
  Klasik haki uniforma rengine uyumluluk açısından güvenlik güçleri için seçilmiş renktir. Nato stock numarası vardır. Torba üzeri taksimatlandırılmamış olup kapasitesi 1,5 Litredir.
  Mavi ve Yeşil SAP (Super Absorbent Polimer):
  Standart P Bag içine 25 gr ağırlığında super emici gücü olan polimer dolgu maddesi yerleştirilmiştir. Bu dolgu maddesi idrarı emerek sıvı özelliği ortadan kaldırarak sertleşmektedir.. Torba kapasitesi 1,5 Litredir. Özellikle araba, çadır, ve benzeri dar mekanlarda büyük kullanım özgürlüğü sağlar. Kullanılmış olan torba güvenli bir şekilde çöpe atılabilir, hatta kamp ateşinde veya sobada yakılabilir.

  P-BAG NASIL KULLANILIR ?

  1. Huniyi torbanın üzerindeki halkayla aynı hizaya getirin, ve aşağıya doğru “klik” sesi ile yerine oturuncaya kadar bastırın.
  2. Sonra huninin kolunu yukarı gelinceye kadar çevirin.

  ÇEŞİTLİ KULLANMA POZİSYONLARI

  NOT: Kişinin fiziksel hareket kabiliyetine ve yaratıcılığına bağlı olarak, torba vanasına idrar akışını sağlayacak şekilde çok çeşitli pozisyonlar kullanılabilr.
          Ayakta veya oturarak kullanıma uygundur.

  P BAG’in Kullanım Sonu Çöp Sistemine Dahil Edilmesi

  1. Torbanın üst kenarındaki “V” şeklindeki yırtma işaretinden torbayı, iki elinizin baş ve işaret parmaklarını kullanarak, torbadaki idrar miktarına da bağlı olarak, birkaç cm derinliğinde yırtın,
  2. Torbanın içindeki idrarı boşaltın,
  3. Musluk suyu ile huniyi yıkayın,
  4. Huninin ortasından baskı yaparak döndürün ve huniyi torbadan ayırın.
  5. Huniyi başka bir torba ile tekrar kullanabilirsiniz.

  İSVEÇ İMALATIDIR
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.