Plegium

Plegium Akıllı Kişisel Koruma Cihazı Bluetooth Bağlantı El Feneri

Fiyat
:
188,80 TL
Havale İndirimi
:
179,36 TL
TÜM KARTLARA VADE FARKSIZ 3 VE 6 TAKSİT
ÜCRETSİZ KARGO 150 TL VE ÜZERİ
Not
:
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Plegium Akıllı Kişisel Koruma Cihazı Bluetooth Bağlantılı El Feneri  Akıllı Kişisel Koruma Cihazı kullanımı:

  PLEGIUM Akıllı Kişisel Koruma Cihazının
  TÜM FONKSİYONLARI ETKİNLEŞTİRMEK İÇİN:

  • Kapağı yukarı doğru parmakla kaydırın ve düğmenin ortasına doğru bastırın.
  • Sprey ağızdan dışarı püskürecek ve 130 dB kişisel alarm ile LED ışıklar aktif hale gelecektir.
  • Spreyi püskürmesini durdurmak için düğmeyi serbest bırakın.
  • Spreyi saldırgana karşı kendinizi korumak için kullandıktan sonra güvenli bir yere koşun ve polisi arayın.
  • Kişisel alarm ve flaş LED ışıkları devre dışı bırakmak amacı ile TEST yazan taraftaki tuşu kaldırmak için kalem veya kurşun kalem gibi ucu sivri bir nesne kullanın.
  • Spreyi alınca pil ile ana kart arasına sıkıştırılmış şeffaf plastik dili çıkartıp atmanız gerekiyor. Aksi halde cihaz irtibat kişilerinizi olay hakkında bilgilendiremez.
  • Plegium cep telefonunuz ile bağlantı kurabilmesi için BLUETOOTH ile KONUM SERVİSLERİNİZ mutlaka açık olmalıdır. Aksi takdirde tehlike anında konumunuz acil durum kişilerinize gönderilemez.
  • Bluetooth bağlantı özelliği her zaman açık olmalıdır. Android cihazlarda Bluetooth’u aktif hale getirmek için “Ayarlar” bölümünden “Bağlı cihazlar” seçip “Bluetooth” açık konuma getirilmelidir. Apple cihazlarda Bluetooth’u aktif hale getirmek için “Ayarlar” bölümünden “Bluetooth” açık konuma getirilmelidir.
  • Konum servisi (GPS) her zaman açık olmalıdır. Konum servisini aktif hale getirmek için Android cihazlarda “Ayarlar” bölümünden “Güvenlik ve konum” seçip “Konum” açık konuma getirilmelidir. Apple cihazlarda Konum servisini aktif hale getirmek için “Ayarlar” bölümünden “Gizlilik” seçip “Konum servisler” açık konuma getirilmelidir.

   

  Sprey 10 Sıkım yapar. Ve 13 ml'dir. 


  TEST TUŞU İŞLEVİ

  Plegium® Spreyi bir TEST tuşu ile donatılmıştır. Kullanıcı kişisel alarm ile flaş LED ışıkları gaz püskürtmeden test edebilir. Yan taraftaki TEST tuşunu nokta uçlu bir obje yardımı ile aşağı doğru kaydırmak yeterlidir. Kişisel alarm ile flaş LED ışıkları kapatmanın tek yolu TEST tuşunu yukarı doğru kaldırmaktır.
  Akıllı telefonunuzdan Plegium uygulamasını indirin, e-posta adresinizle
  kayıt olun. Akıllı Plegium Spreyinin kapağının altında bulunan seri numarasını yazarak telefonunuz ile eşleyin. Bu işlemler sırasında Bluetooth açık olmalıdır!

  Kişisel Koruma sprey taşımak ve kullanmak yasal mıdır?

  Bireylerin günlük hayatta kendilerini savunma maksatlı  sprey taşımalarında yasal olarak bir engel bulunmamaktadır. Ancak spreyin saldırgana zarar verici olduğu unutulmamalı, gerekli olmayan durumlarda kullanılmamalıdır.

  Kendimizi Plegium sprey ile nasıl koruyabiliriz?

  Bireysel kullanımlarda 1-3 m mesafeden saldırgana püskürtülerek kullanılır. Gazın kullanım tekniği ve mesafe gazın etkisi üzerinde belirleyicidir. Yakın mesafeden kullanmak kişinin zarar görmesine, uzak mesafe ise gazın kişiyi sınırlı derecede etkilemesine neden olur.

  Plegium® marka spreyler 3 metre menzillidir. Gazın etkisinin dışında flaş led ışıkları ve yüksek desibel özellikli alarmı da kullanım esnasında devreye girip, olası bir saldırıda kendinizi korumanıza ve çevreden yardım almanıza olanak sağlar. Alarmı 130 dB olduğundan kulağı rahatsız edici bu ses ile birçok kişisel alarmdan daha güçlüdür. Saniyede 19 kez yanıp sönen üçlü flaş LED ışıklar ortamı aydınlatır ve nişan almanıza yardımcı olur, saldırganı şaşırtır.

  Buna ek olarak Plegium® Akıllı sprey kullandığınız an bulunduğunuz yeri acil durum irtibat numaralarınıza kısa mesaj olarak gönderir. Aynı zamanda acil durum irtibat numaralarınıza tehlikede olduğunuzu bildiren acil durum aramaları yapar.

   

  Plegium Kişisel Koruma Cihazı çocuklardan uzak tutulmalıdır.


  18 yaşından küçüklerden, hamile veya emziren kadınlardan, yaşlı, hasta, astım veya solunum rahatsızlığı olanlar ile hayvanlara karşı kullanılmamalıdır.

    

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.