Filtreler

1 2
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kamp Çadırları

Şehir hayatının monotonluğundan ve karmaşasından bunalan herkes kamp ve kampçılık faaliyetleri ne yöneldi. İnsanlar doğayla daha ilişkide oldukları anları tercih ediyor, çocuklarıyla ormanda kamp yapmak istiyor. Kampçılığa başlayınca da otomatikman kamp malzemlerinin en önemlisi oladn kamp çadırı  arayışı ortaya çıkıyor.

Kaliteli kamp çadırını uygun fiyata satın alabilmeniz için uzun süre denenmiş test edilmiş ve memnun kalınmış kamp çadırlarını seçmeye özen gösteriyor ve her zaman sattığımız kamp çadırlarının arkasında duruyoruz.

FAQ

S: Kamp Çadırını kaç kişilik almalıyım?

C: Bizim önerimiz her zaman +1 kişilik kamp çadırlarını tercih etmeniz yönündedir. Kampın süresi de burada etkendir. Uzun süreli kamplarda fazla eşya olacağı için örneğin 2 kişi kamp yapacaksa 3 kişilik bir kamp çadırı tercih edilmesi konforludur. Fakat yer sıkıntınız varsa veya kamp çadırınızı sırt çantanızda taşımanız gerekiyorsa bu durumda her kişinin kendine ait  1 veya 2 kişilik kamp çadırı seçmesini öneririz.

S: Kamp çadırlarında yazan 2000mm 3000mm gibi değerler ne anlama geliyor?

C: Bu değerler kamp çadırının yağmurluğu olan dış tentenin su geçirmezlik seviyesini ifade etmektedir. Kabaca 2000mm olan değerin 1 saat sağanak yağışa dayanacağını söylebiliriz. 1 saatten sonra su sızdırmaya başlayacaktır. 4000mm değer ise 2 saat su basıncına dayanır. Eğer yağışlı ve karlı havalarda da kamp yapmak isterseniz su geçirmezlik değerleri yüksek bir kamp çadırı almanız gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.