Filtreler

1 2
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
1 2

Masa Sandalye

Kamp sandalyelerinden beklediğimiz ucuz ve hafif olmaları hatta bir de çantaya sığarsa tadından yenmiyor ☺ Park bahçe faaliyetlerinin de artmasıyla portatif sandalye ve katlanır piknik masası ihtiyacımız da arttı hatta artık balkonlarda bile kullanıyoruz. En ygun fiyatlı hepsi denenmiş en dayanıklı kamp mobilyaları için www.guneyav.com.tr sitemize muhakkak göz atın.

FAQ

S: Ucuz sandalyeler neden çabuk kırılıyor?

C: Ucuz sandalyelerin maliyetini düşürebilmek için kumaşlar en düşük kaliteden seçiliyor bu da kumaşın dayanıklılığını azaltmaktadır. Hele bir de 80kg üstü iseniz ucuz sandalyenin ömrü 1 sezon bile olmuyor ne yazık ki. Bu nedenle ucuz mal alacak kadar zengin değilseniz kamp sandalyenize biraz bütçe ayırmanızı tavsiye ederiz.

S: Katlanır kamp masası seçerken neye dikkat edeyim?

C: Alüminyum katlanır kamp masaları hafif oldukları için taşıma kolaylığı sağlar. Eğer yürüyüşlü kampa gidiyorsanız muhakkak hafif modelleri tercih edin. Fakat yer ve taşıma sorununuz yoksa katlanır mdf piknik masaları hem altına ayak uzatarak oturabilme rahatlığı hem de geniş yüzey alanı sundukları için piknik ve kampta keyifli yemek yemenize olanak tanır.

S: Bisikletçiler için kamp sandalyelerinin farkı nedir?

C: Bisikletle seyahat edenler için ekipmanların ufak ve hafif olması çok önemlidir çünkü bagaj alanları limitli olduğu için her şeyi en ufak boyutundan seçmek isterler. Mevzu kamp sandalyesi olunca da sandalyenin sadece katlanabilmesi yeterli olmuyor kamp sandalyesinin profilinin de katlanması gerekmektedir. Bisikletçiler için kamp sandalyeleri de profilden katlandığı için el çantası kadar boyutlara küçülebiliyorlar.

Sana özel sepette 300 TL indirim!
Kupon Kodu:
* Yalnızca Güneyav üyelerine özel olarak, kupon kodu
31 Mart 2024 tarihine kadar yapacağınız
3.000 TL ve üzeri Outdoor Bot Ayakkabı alışverişlerinizde geçerlidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.