Filtreler

1 2 3 4 5
Toplam 107 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Kampçılık Ekipman

Kamp ekipmanları genelde her kampa gidildiğinde ah keşke bu da olsaydı dediğimiz baştan almayı akıl edemediğimiz spesifik kamp ürünleridir. Mesela ateş yakmak için magnezyum çubuğu, trekking için yürüyüş batonu, gece kampta ortamı aydınlatmak için kamp lambası gibi kamp ekipmanları kamp dönüşü muhakkak alalım dediğimiz kamp malzemeleridir.

FAQ

S: En uygun fiyatlı kamp ekipmanlarını nereden temin edebilirim ?

C: Kampçılık ekipmanlarını en uygun fiyata temin edebilmek için internet alışverişi en iyi yöntemdir. Farklı satıcılarda farklı fiyatlar olabileceği için kampçılık ekipman almadan once internette fiyat araştırması yapmak size en uygun fiyatlı ürünü bulmanızda yardımcı olacaktır.

S: Yürüyüş batonlarında speed lock özelliği ne işe yarıyor ?

C: Yürüyüş batonlarındaki speed lock özelliği dıştan kilit anlamına geliyor ve batonun uzunluğunu ayarlamak için speed lock mandalını kaldırmak yeterlidir. Bu da baton yüksekliğinin kolay ve hızlıca ayarlanmasını sağladığı için elle ayarlanan diğer batonlardan daha fazla tercih edilmesine sebep oluyor.

S: Magnezyum çubuğu ne işe yarar nasıl kullanılır ?

C: Magnezyum çubuğu içerisindeki magnezyum nedeniyle yüksek yanıcı özelliklidir. Magnezyum çubuklarının yanında gelen küçük metal aparat hızlı bir şekilde magnezyum çubuğuna sürtülerek kıvılcım çıkması sağlanır. Bu kıvılcımların altına çabuk yanabilecek ince kuru püskül gibi otsular veya kağıt parçaları kullanarak kolayca ateş yakabilirsiniz.

Sana özel sepette 300 TL indirim!
Kupon Kodu:
* Yalnızca Güneyav üyelerine özel olarak, kupon kodu
31 Mart 2024 tarihine kadar yapacağınız
3.000 TL ve üzeri Outdoor Bot Ayakkabı alışverişlerinizde geçerlidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.