%5 indirimli
MSR

27.MSR06898

MSR Reactor 1.0 L Stove System 1 Lt Kamp Ocağı Sistemi Gri

Fiyat
:
9.999,00 TL
İndirimli Fiyat
:
9.499,05 TL
%5indirimli
Kazancınız
:
499,95 TL
Havale ile
:
9.024,10 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • MSR Reactor 1.0 L Stove System 1 Lt Kamp Ocağı Sistemi Gri

  MSR Reactor dünyanın en hızlı ve en performanslı her şartta yanabilen ve şu ana kadar yapılan en hızlı ve en performanslı ocak olmasının yanında,

  bu seviyede bir performansı gerçek dünyanın soğuk ve rüzgarlı ortamında sağlayan tek üründür.

  Aldatıcı gibi gözükebilir ama test sonuçlarına baktığınızda bunların arazide ne anlama geldiğini göreceksiniz.

  Basit bir şekilde anlatmak gerekirse; daha az yakıt taşıyacaksınız, daha az yakıt yakacaksınız ve piyasada bulunan diğer ocaklardan daha hızlı işlem yapacaksınız.

  MSR’ın kanıtlanmış kalitesi ve dayanıklılığı ile, bazı durumları aşmak için özellikle daha fazla ihtiyacınız olduğu durumlarda bu performansından emin olabilirsiniz.

  Entegre Sistem: Modern ocak ve yüksek performanslı pişirme setleri birleşerek; kompakt, bağımsız ve kullanımı kolay setlere dönüşmektedir.

  Rakipsiz Kaynama Süresi: Birebir karşılaştırmalı laboratuvar testlerinde üstün performans göstermektedir. 1,5 dakikada 5 litre suyu kaynatması gerçek dünyada büyük avantaj sağlamaktadır.

  Benzersiz Rüzgar Koruması: Eşanjör, tamamen radyan ocak başını kapatır ve rüzgarın etkilerini ortadan kaldırarak muhteşem kaynatma süresini korur ve yakıttan tasarruf etmenizi sağlar.

  Maksimum Etki: Patent bekleyen radyan ocak, aşanjör ve iç basınç düzenleyici tüm koşullarda sınıfının en iyi, yakıt tasarrufu sağlayan verimini sunmaktadır.

  Kompakt: Tüm sistemler bağımsızdır. Kabının içine ocak ve yakıtı sığmaktadır. (1 litrelik Reactor sistemine, ayrı bir şekilde satılan yeni küçük çaptaki 4 ozluk metal kutumuz uygun bir şekilde sığmaktadır.)

  Ocak Sistemi Seçenekleri 1 Litre Sistem: 1-2 kişilik geziler veya ağırlığın ve boşluğun önemli olduğu yerler için idealdir.

  1,7 Litre Sistem: İki veya daha fazla kişiler için su kaynatmak ve karı eritme kapasitesine sahip çok amaçlı performans

  2,5 Litre Sistem: Bir defada 5 adet dondurulmuş kuru yiyeceği yeterli seviyede kaynatabilmektedir veya 2-3 kişi için kar eritmesinde etkin güç olmaktadır.

  Tüm Ocak Sistemleri Şu Malzemeleri İçerir: Reactor kap ve ocak, BPA içermeyen Strainer Kapak, Packtown Kap Koruyucu ve portatif / kilitlenebilir sap *Metal kutulu yakıtla en iyi sonuçlar için, her zaman MSR IsoPro metal kutulu yakıtları kullanın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.