OPINEL

1306.OP2454

Opinel Explore No:12 Kene Çıkarıcılı Katlanır Bıçak Turuncu

Fiyat
:
1.829,90 TL
İndirimli Fiyat
:
1.646,91 TL
%10indirimli
Kazancınız
:
182,99 TL
Havale ile
:
1.564,56 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Opinel Explore No:12 Kene Çıkarıcılı Katlanır Bıçak Turuncu  Popüler dış mekan bıçağımız No.12 Keşfet şimdi bir kene sökücü ile. Çok malzemeli sap, aşırı sıcaklıklara, darbelere ve suya maruz kalmaya dayanacak şekilde elyafla güçlendirilmiştir. Sapın topuk kısmında 110 desibellik bir düdük, çıkarılabilir kene çıkarma aleti, sicim ve büyük av hayvanları için çelik kesme kancası bulunur. Kanca, kolay temizlik için çıkarılabilir ve bıçağı bir kordon veya klipsle hemen hemen her yere sabitlemenizi sağlayan bir deliğe sahiptir.

  Sandvik 12C27M paslanmaz çelikten hazırlanmış kısa ve sağlam bir bıçak. Dayanıklı ve konforlu, fiberle güçlendirilmiş polimer sapla eşleştirilmiş ve 110 desibellik bir düdük ve sicim ve büyük av hayvanları için temizlemesi kolay bir kesme kancası ile donatılmıştır.

  Kene Sökücü Aracı

  Keneleri çıkarmanın en güvenli ve en kolay yolu. Hem insanlar hem de evcil hayvanlar üzerinde çalışır. Zarar verilmeden önce her kenenin güvenli bir şekilde çıkarılmasını sağlamak için çift boyutlu yuvalar içerir. Parlak turuncu alet, bıçağın sapında bulunur, bu da saklamayı ve bulmayı kolaylaştırır!

  İşlevsel Güvenlik Özellikleri

  Islak, kuru, sıcak ve soğukta çalışan bezelyesiz düdük. İp kesme kancası ve büyük ve küçük kenelerle uyumlu yenilikçi kene sökücümüz.

  Virobloc® Kilitleme Halkası

  Bıçağın güvenli bir şekilde açık veya kapalı kalmasını sağlayan, 1955 yılında geliştirilen patentli kilitleme mekanizmamız.

  Opinel Hakkında

  Opinel bıçakları kalitesi ve sadeliği ile ünlüdür. Joseph Opinel tarafından 1890'da kurulduğundan bu yana Opinel bıçaklarının sürekli olarak popüler olduğu kanıtlanmıştır. Bıçaklar bir zamanlar çiftçiler, çobanlar ve demiryolu çalışanları tarafından yaygın olarak kullanılıyordu. Bugün ise onları hemen hemen her cepte, mutfak çekmecesinde veya sırt çantasında bulabilirsiniz. Daha küçük oyma için Opinel No. 2'den, ağır işler için Opinel No.8'e. Onlar günlük bıçakların paragonudur; rahat, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı. Opinel cep bıçakları çeşitli, lüks saplarda gelir. Güney Afrika manda boynuzu, bubinga, zeytin ağacı ve diğerleri! Hangi stili seçiyorsun?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.