Filtreler

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Outdoor Erkek Gömlek ve Tişört

Outdoor için üretilen gömlek ve tişörtler başta kamp olmak üzere birçok açık hava aktivitesini ve sporunu konforlu bir şekilde yapmanıza imkan verir. Özellikle erkek giyimde şıklığı ve konforu bir arada sunan outdoor gömlek ve tişörtler sportif bir görünüm kazanmanıza da imkan sağlar.

Kaliteli kumaş yapısı, dayanıklı dikişleri, suya ve soğuğa karşı sağladıkları mukavemet gibi özelliklerden oluşan gömlek ve tişörtler erkek giyiminde yeni bir tarz elde etmek isteyenler için idealdir. Outdoor giyimin önemli bir parçası olan tişört ve gömlekler sayesinde kendinize daha sportif bir görünüm kazandırabilirsiniz. 

Erkek Outdoor Tişört Modelleri ve Fiyatları

Erkek outdoor tişört modelleri outdoor aktivitelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu tişörtleri hem günlük hayatta hem de doğada geçirilen zamanlarda kullanabilirsiniz. Bu tişörtler genellikle nefes alabilen malzemelerden yapıldığı için terlemeyi önler ve rahat bir hareket sağlar. Ayrıca, UV koruma özellikleri sayesinde cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korur. 

Modeller kendi arasında tasarıma, rengine ve kumaş kalitesine göre farklılık gösterir. Örneğin; yaz günlerinde vücudunuzu serin tutacak nefes alabilir outdoor tişörtleri zorlu aktivitelerde terlemenizi önler. Ayrıca kuru kalabilen kumaşa sahip modeller de ise vücudunuz sıcak günlerde nemi hissetmez.

Erkek outdoor tişört fiyatları için belirleyici etkenlerin başında malzeme kalitesi geliyor.  Ayrıca tasarımlar da fiyat açısından önemli bir belirleyici olarak öne çıkıyor. Farklı renk seçenekleri ve baskı gibi özellikler de fiyatı belirliyor.

Erkek Outdoor Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Outdoor tişört modelleri genellikle açık hava aktivitelerinde tercih edilse de outdoor gömlek modelleri her daim sportif bir görünüme sahip olmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Outdoor gömlek modelleri kumaşa ve tasarıma göre farklılık göstermektedir. Modeller arasındaki en belirleyici özelliklerden biri gömlek kolunun kısalığı ve uzunluğu olarak öne çıkmaktadır.

Hem kısa hem de uzun kollu gömlekler de kendi içinde farklı modellere sahiptir. Özellikle gömlekler arasında belirgin bir kumaş farkı bulunabiliyor. Yün ve pamuklu kumaşa sahip gömlekler hem uzun kol hem de kısa kol seçeneklerinde tercih ediliyor. 

Erkek outdoor gömlek fiyatları; malzeme kalitesi ve tasarıma göre değişiklik gösterir. Outdoor gömleklerinde kullanılan malzemelerin kalitesi de fiyatı etkileyen faktörlerden biridir. Suya ve yırtılmaya karşı dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen gömlek modellerinin fiyatları daha yüksek olabilir. Fiyatları etkileyen bir diğer faktör ise tasarımdır. 

Özellikle özel tasarım  outdoor gömleklerde, modeller daha farklı fiyatlara sahip olabilir. Örneğin birden fazla cebi olan gömlek modelleri klasik outdoor gömlek modellerine göre farklılık göstermektedir. Bu ceplere çakı ve bıçak gibi malzemelerinizi koyabilir doğada her an tetikte olabilirsiniz. 

S.S.S. 

Taktik gömlek ne demek?

Taktik gömlek, özellikle aksiyonun bol olduğu outdoor aktivitelerde kullanılmak üzere tasarlanmış bir gömlek türüdür. Genellikle dayanıklı, suya ve yırtılmaya karşı dayanıklı malzemelerden üretilir. Cepleri, dikişleri ve tasarımı sayesinde, kullanıcının ihtiyaç duyduğu malzemeleri kolayca taşımasına olanak tanır. 

Hangi malzemelerden yapılmış bir outdoor gömlek veya tişört seçmeliyim?

Outdoor gömlek ve tişörtlerinde genellikle hafif ve nefes alan malzemeler tercih edilir. Özellikle yürüyüş, trekking gibi outdoor aktivitelerde tercih edilen gömleklerde suya ve yırtılmaya dayanıklı malzemeler de kullanılır. Tişörtlerde ise teri emen ve hızlıca buharlaştıran malzemeler tercih edilir.

Outdoor gömlek veya tişört nasıl bakım yapılmalıdır?

Outdoor gömlek ve tişörtlerinin ömrünü uzatmak için doğru bakım yapılması önemlidir. Genellikle etikette belirtilen talimatlar doğrultusunda yıkanmalıdır. Çoğu outdoor gömlek ve tişört, soğuk su ve hassas çamaşır deterjanı ile yıkanmalıdır. Kurutma makinesi yerine doğal ortamda havada kurutulmalıdır. 

Sana özel sepette 300 TL indirim!
Kupon Kodu:
* Yalnızca Güneyav üyelerine özel olarak, kupon kodu
31 Mart 2024 tarihine kadar yapacağınız
3.000 TL ve üzeri Outdoor Bot Ayakkabı alışverişlerinizde geçerlidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.