%5 indirimli
Stokta Yok
Singing Rock

27.RK711XX00

Singing Rock Sentinel Kanca Fifi Siyah

Fiyat
:
493,65 TL
İndirimli Fiyat
:
468,97 TL
%5indirimli
Kazancınız
:
24,68 TL
Havale ile
:
445,52 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Singing Rock Sentinel Kanca Fifi Siyah

  Kırılgan kenarlar ve delinmiş delikler için kanca (Fifi)

  · Yardım tırmanışı veya ilk çıkışlar için önemli bir araç

  · 8 cm kanca + 10 cm dikişli dokuma (genişlik 16 mm)

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Ağırlık 43 gr • 1,5 oz

  Malzeme Cr-Mo çelik, poliamid Uzunluk CA. 13 cm

  SINGING ROCK , yüksekte çalışma, askeriye ve arama kurtarma için tırmanma ekipmanı ve profesyonel koruyucu ekipman pazarında dünya liderlerinden biridir.

  SINGING ROCK , dağların, kayaların, mağaraların dikey dünyasında, yüksekte çalışma ve kurtarmada güvenli bir şekilde hareket etmeyi mümkün kılan ürünleri geliştiren ve sunan, uluslararası alanda tanınan üstün kalite standartlarına sahiptir.

  Bilgi ve Deneyim Singing Rock'taki tüm faaliyetler, yüksekten düşmeye karşı Kişisel Koruyucu Ekipmanların geliştirilmesi, üretimi ve satışına özel önem verilerek ISO 9001 standartlarına göre QMS sertifikası altında yürütülür (Avrupa Parlamentosu ve Konseyi'nin Modül D Yönetmeliği (AB) 2016/425)

  Yenilik İnovasyon, tüm ürünlerimizde doğal olarak mevcut olduğu için çok fazla konuşmaya gerek yok.

  Route44 teknolojisinin kullanıldığı dinamik ve statik ipler, kramponlarımızda kullanılan emniyet kemeri toka sistemi Rock&Lock veya Micro Step Adjustment sistemi

  Singing Rock Araştırma ve Geliştirme ekibinin yenilikçi yaklaşımının örnekleridir.

  Testler ve Standartlar Tüm ürünlerimiz sertifikalıdır ve uygun AB direktiflerine ve ABD için (CE, NFPA ve ANSI) standartlarına ve gereksinimlerine tam olarak uygundur .

  Singing Rock , UIAA Güvenlik Komisyonu ve CEN çalışma grubundaki çalışmalarıyla bu standartların ve direktiflerin hazırlanmasına aktif olarak katılmaktadır.

  SINGING ROCK , Avrupa Parlamentosu ve Konseyin (AB) 2016/425 Yönetmeliği (AB) ile ilgili olarak ISO 9001 standardının gereksinimlerine göre onaylanmış testlerle onaylanmış kalite kontrol yönetimine ilişkin KKD sistemini sağlar, sürdürür ve geliştirir.- (kişisel yüksekten düşmeye karşı koruyucu ekipman).

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.