STANLEY

27.10668-001

Stanley Klasik Çok Amaçlı Saklama Kutusu 1.2 LT

Fiyat
:
1.599,00 TL
İndirimli Fiyat
:
1.439,10 TL
%10indirimli
Kazancınız
:
159,90 TL
Havale ile
:
1.367,15 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Stanley Klasik Çok Amaçlı Saklama Kutusu 1.2 LT

  Gününüzü sürdürmeniz için gerekli her şeyi toparlayın. Bu kullanışlı kutu, hareket halindeyken sandviçlerinizi, malzemelerinizi, kişisel eşyalarınızı kısaca ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda taşımanıza yardımcı olur. Ailenin bu yeni üyesinin tasarımı, 1950'lerdeki klasik yemek taşıma kabımızdan ilhamlanmıştır. Kapağı kilitli tutmak için sağlam mandallara sahiptir, bulaşık makinesinde yıkanabilir ve her zaman beklediğiniz Stanley kalitesine sahiptir.

  Teknik Özellikleri
  • Hacim: 0,23 lt
  • Ağırlık: 160 gr
  • Boyutlar: 3.8 x 7.62 x 19.1 cm
  • Yapı:Çelik Gövde, Çift Duvar Yalıtımlı
  Ürün Özellikleri
  • Klasik, eskimeyen tasarım
  • Dayanıklı mandallarla güvenle saklanır
  • İstiflenebilir: Kutular içiçe girer
  • 18/8 paslanmaz çelik
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir, BPA'sızdır.
  • Ölçüler: 24.5 x 16 x 5.3 cm
  • 480 gr

  EFSANEVİ FAYDALI KUTU:

  Devam etmenizi sağlayan temel öğeleri toplayın. Bu kullanışlı kutu, hareket halindeyken sandviçlerinizi, malzemelerinizi, kişisel eşyalarınızı veya yaşayamayacağınız her şeyi yanınızda getirmenize yardımcı olur. Veya açık havadaki hislerinizi eve getirmek için evde bir saklama kutusu olarak kullanın. Bu yeni aile üyesinin tasarımı, 1950'lerin tarzı klasik öğle yemeği kutumuzdan ilham almıştır. Kapağı kilitli tutmak için sağlam mandallara sahiptir, bulaşık makinesinde yıkanabilir ve istediğiniz Stanley kalitesinde gelir.

  BULAŞIK MAKİNESİNDE GÜVENLİ

  Bu yemek kabı kolayca temizlenecek şekilde tasarlanmıştır. Bu Paslanmaz Çelik öğle yemeği kutusunun her parçası bulaşık makinesinde yıkanabilir.

  DAYANIKLI VE GÜVENLİ:

  18/8 yüksek kaliteli gıda sınıfı Paslanmaz Çelik kullanılarak üretilen bu sandviç kutusu, BPA İÇERMEZ - böylece yiyeceklerinizi tüketmek için güvenli kalır.

  İSTİFLENEBİLİR VE GÜVENLİ KAPATMA:

  Çalışmak yeterince zor - bu yüzden Stanley bu yemek kutusuna kapağı kilitli tutmak için sağlam mandallar sahiptir ve birkaç kutuyu üst üste yerleştirebilmesi için istiflenebilir hale getirdi. 24,5 x 16 x 5,3 cm ölçülerindeki bu yemek kabı, sandviçlerinize, atıştırmalıklarınıza veya aletlerinize kolayca sığabilir.

  ÖMÜR BOYU GARANTİ!

  Stanley zamana karşı koymak üzere tasarlandı. Bu Stanley'nin size verdiği bir sözdür. "Ömür Boyu Kullanım”, sloganı Stanley'nin 1913'ten beri bir ömür boyu sürecek dayanıklı yiyecek ve içecek saklama aletleri üretme vaadidir. Bugün hala bu sözü tutuyorlar. Stanley ürünleri, üretimden kaynaklanan hatalar, ısı muhafaza problemleri veya akıtma/sızdırma gibi sorunlara karşı ömür boyu garantilidir. Düşme ve çarpma sonucu meydana gelebilecek üründeki her türlü hasar ve hasar nedeni ile oluşabilecek termal kayıplar, sıvı sızdırması ve yine düşme ve çarpma neticesinde ürünün parçalarındaki kırıklar vb ile kullanım, bakım ve temizlik koşullarına uyulmaması gibi durumlar sonrasında iç ve dış yüzeyde oluşabilecek hasarlar, bozulmalar ve paslanma/korozyonlar garanti kapsamına girmemektedir.

  STANLEY TERMOS HAKKINDA:

  Stanley markası 100 yılı aşkın zengin bir tarihe sahiptir. Mucit William Stanley Jr'den doğan ve sıcak içeceklerin tüketimini sonsuza dek değiştiren bu marka, 1913'de vakumlu yalıtımı ve çelik gücü, taşınabilir bir şişede birleştirerek bugün bildiğimiz ve sevdiğimiz tüm çelik vakumlu şişeleri icat etti. O günden bugüne konsept, ikonlaştı ve iş yerlerinin, araba yolculuklarının, açık hava maceralarının vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Sayısız maceraya ve anıya yol arkadaşı oldu. Her geçen yıl, açık hava maceralarına eskimeyen, modern çözümler sunmaya devam ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.