Thermos Jnl-350 Ultralight Mug 0,35lt Lila Termos 198475

999,00 TL
899,10 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Thermos Jnl-350 Ultralight Mug 0,35lt Lila Termos 198475

Geleneksel Thermos dayanıklılığı, Thermos® çift duvarlı vakum yalıtım teknolojisi ve ultra hafif tasarım ile içecekleriniz gün boyunca her yerde yanınızda...

Thermos markasının asırlık teknolojisi, çift duvarlı vakum yalıtımı sayesinde içeceğinizin sıcaklığını 8 saat soğukluğunu 24 saat korumaktadır.

Dayanıklı paslanmaz çelik yapısı ısıyı dışarıya vermeden çantanızda taşımanızı sağlar. İstediğiniz yerde kolayca içebilirsiniz. 

Ergonomik yapısı ve küçük boyutu sayesinde yer kaplamadan çantanızda ya da ofis masanızda yer işgal etmeden kullanabilirsiniz. 

170 gram ağırlığı sayesinde en küçük çantalarda bile kendine yer bulur.

One Push Open

Kolay açılır kapak sayesinde tek hareketle sporunuzu yaparken ya da trekking esnasında durmaya gerek kalmadan içeceklerinizi rahatça içebilirsiniz.

Emniyet tokası

Günlük hayatın temposunda veya yoğun spor esnasında yaşanabilecek sarsıntılarda termosunuzun açılmasını ya da sızdırmayı engeller.

Sağlıklı ve Hijyenik Ağızlık

Kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir ağızlık, içerken metal şişeye doğrudan dokunmaktan kaçınacak şekilde tasarlanmıştır. Kolay sökülüp takılması sayesinde istediğiniz zaman temizleyebilirsiniz.

Sıcak: 8 Saat 

Soğuk: 24 Saat 

Boyut: (G x D x Y) 6,5 X 7,5 X 17 cm

Çap: 4 cm 

Ağırlık: 170 gram

Kapasite: 350 ml / 0,35 Litre

Materyal: Paslanmaz Çelik

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.