Thermos Jnl-600 Ultralight Mug 0,60lt Siyah Termos 199380

1.149,00 TL
1.034,10 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

Thermos Jnl-600 Ultralight Mug 0,60lt Siyah Termos 199380

Geleneksel Thermos dayanıklılığı, kolay açılır kapak ve Thermos® çift duvarlı vakum yalıtımı ile birleşince ortaya bu şahaser çıktı!

Thermos markasının asırlık teknolojisi, çift duvarlı vakum yalıtımı sayesinde içeceğinizin sıcaklığını 10 saat soğukluğunu 24 saat korumaktadır.

Dayanıklı paslanmaz çelik yapısı ısıyı dışarıya vermeden çantanızda taşımanızı sağlar. İstediğiniz yerde kolayca içebilirsiniz. 

Ergonomik yapısı ve ince tasarımı sayesinde yer kaplamadan ister bisiklet üstünde sırt çantanızda ister araç içinde fazla yer işgal etmeden kullanabilirsiniz. 

240 gram ağırlığı sayesinde en küçük çantalarda bile yer kaplamaz.

One Push Open

Kolay açılır kapak sayesinde tek hareketle sporunuzu yaparken ya da trekking esnasında durmaya gerek kalmadan içeceklerinizi rahatça içebilirsiniz.

Emniyet tokası

Günlük hayatın temposunda veya yoğun spor esnasında yaşanabilecek sarsıntılarda termosunuzun açılmasını ya da sızdırmayı engeller.

Sağlıklı ve Hijyenik Ağızlık

Kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir ağızlık, içerken metal şişeye doğrudan dokunmaktan kaçınacak şekilde tasarlanmıştır. Kolay sökülüp takılması sayesinde istediğiniz zaman temizleyebilirsiniz.

Sıcak: 12 Saat

Soğuk: 24 Saat 

Boyut: (G × D × Y): 7 X 7,5 X 24 cm

Çap: 4 cm

Ağırlık: 240 gram

Kapasite: 600 ml / 0,6 Litre

Materyal: Paslanmaz Çelik

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.