Stokta Yok
Ballistol

26.BL23817

Ballistol Scherell,S Schaftol Doğal Kundak Yağı 50Ml Extra Dark Süngerli

Fiyat
:
225,00 TL
Havale ile
:
213,75 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • BALLISTOL SCHERELL,S SCHAFTOL DOĞAL KUNDAK YAĞI 50 ML


  • Scherell's Schaftöl; pürüzlü ve iklim etkisi sebebiyle aşınmış şaft ahşabını tekrar su itici ve iklime dayanıklı niteliğe kavuştururken, ahşabın doğal nefes alma niteliğini korur. Scherell's Schaftöl; aynı zamanda damarlaşmayı sağlar, derinleştirir ve daha koyu bir nüans katar.
  • Scherell's Schaftöl; her türlü şaft ahşabında kullanılabilir ve bu sebeple av silahı üreticilerinin ve sahiplerinin vazgeçilmez yardımcısıdır.  
  • Scherell's Schaftöl; eski, pürüzlü ve iklim etkisi sebebiyle aşınmış ahşap şaftları da yenilemekte ve mat bir parlaklık kazandırmaktadır. Ahşabı küf ve mantarın zararlı etkilerinden korur. Bunun yanında damarlaşmayı ve özel silikon formülü sayesinde direnci artırmaktadır.

           Eski, çürük, rüzgâr ve yağmurdan zarar görmüş ahşaplara bile ipeksi bir parlaklık sağlar. Schaftöl ahşap yağı, ahşabı su geçirmez yapar, çürüme ve küfe karşı korur, damarlarını belirginleştirir ve silikon bazlı formülü sayesinde hava koşullarına karşı dirençli olmasını sağlar. Böylelikle ahşap hem pürüzsüz kalır hem de leke tutmaz. Schaftöl Şaft ve Ahşap Yağı, ceviz ve işlem görmemiş ahşap ürünler için idealdir. Verniksiz, cilasız mobilyalar için tavsiye edilir.

  Schaftöl Şaft ve Ahşap Yapı çeşitli renklerde mevcuttur; açık, kırmızımsı kahve ve koyu kahve. Kırmızımsı kahve ve koyu kahve özellikle doğal ahşapta istediğiniz hafif koyuluğu sağlamada ve isterseniz ahşabın rengini koyulaştırmanıza yardımcı olacaktır. Schaftöl’i ahşabın damarlarını belirginleştirmede ve av sonrası düzenli bakım için tavsiye ediyoruz.

  Kullanım Talimatı:

  Öncelikle ahşap üstünde pürüz kalmayana dek zımpara kâğıdı (zımpara 280) ile temizlenmelidir. Daha sonra ahşap ince bir zımpara kâğıdı (zımpara 400) daha da pürüzsüz olması için tekrar zımparalanmalıdır. Bu işlemden sonra ahşabı tiftiksiz bir bezle silin. Eğer ahşapta çentikler veya kıymıklar varsa, bu zedeler bir eğe veya törpüyle düzeltilmelidir. Bu işlem ahşapta herhangi bir zede veya pürüz yoksa gerekli değildir.

  Pürüzsüz ve temiz ahşaba şimdi Schaftöl Şaft ve Ahşap yağı uygulayabilirsiniz. Bu işlemi Schaftöl’e batırılmış bir bez veya fırça ile ya da kâfi miktarda Schaftöl’i ahşaba damlatarak eşit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Bu işlemi ne sıklıkla yapacağınız elde etmek istediğiniz renk tonuna bağlıdır. Son katın ardından ahşabı, yuvarladığınız keçesiz yumuşak bir bezle dairesel hareketlerle silin. Eğer elinizin altında keçesiz yumuşak bir bez yoksa bu işlemi başparmağınızla da yapabilirsiniz. Ahşabınız, şaftınız şimdi ipeksi harika bir parlaklığa sahip ve uzun bir süre yağmur, nem, çürüme ve küfe karşı koruma altında.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.