La Sportiva Miura Unisex Tırmanış Ayakkabısı

4.969,00 TL
4.969,00 TL
Listeye Ekle Fiyat Alarmı

La Sportiva Miura Unisex Tırmanış Ayakkabısı

Hassaslık, stabilite ve kavisli yapı. La Sportiva Miura tırmanış ayakkabısı, performans arayışındanda ödün vermiyor.
Miura modern tırmanışın ekstrem gereksinimleri karşısında eksiksiz bir çok yönlülük sunuyor: sütrünme, hassaslık, küçük çıkıntılarda bile kendini hissettiren kesinlik ve konfor. Miura’nın tasarımı efsanevi Mirage modelinden yola çıkarak yapıldı ve aynı onun gibi son derece agresif ve küçük basamaklar, cepler ve çatlaklarda son derece etkili.

Ürün Özellikleri

Üst Katman:İçi astarlı süet deri
Astar: Dentex
Orta Taban: 0,8 mm LoSpoFlex sadece ön kısımda
Taban: Vibram XS Edge 4 mm
Ağırlık: 440 gr (çifti, 39 numara için)

Artılar

+ Tek parça deriden kalıplanmış kavisli yapı.
+ Küçük basamaklar ve topuk takma hamlelerinde maksimum hassasiyet.
+ Ayarlanabilir bağcık sistemi sayesinde arttırılabilir hassasiyet.
+ Maksimum ayak desteği için çift gerimli bant.

KULLANILAN TEKNOLOJİLER

 
Vibram xs 2 grip

XS EDGE:

Makimum destek sunmak üzere geliştirilmiş Vibram XS Edge; tüm dikkatinizi o küçük basamaklardaki ağırlığınıza vermenizi sağlıyor. Deformasyona dayanımını artırılmış plastik yapısı sayesinde sıcak veya soğuk hava fark eteksizin saatler süren kullanımlarda bile formunu korur. Tavsiye edilen kullanım; keskin kenarlar barından rotalar. Disiplinler; lider tımanış, bouldering, yapay ve kaya yüzüyler, mikto basamalar ve ekstrem kenar yüzeylere sahip yüksek dereceli spor rotalar. Yüksek performans ve sağlımlığın optimum dengesi!
 
Skala

SKALA

Sertlik

Daha fazla şekillendirilmiş ayakkabıları sahip olduğu bir özellik. Sert tabanlarıyla tırmanıcının ağırlığını destekler fakat farklı kaya tiplerie daha az uyum sağlar. 1'den 5'e kadar giden bir skalada söz konusu modelinin sertliği/desteği belirtilmiştir.

Tarak Genişliği

1'den 5'e kadar giden bir skala üzerinde, söz konusu modelin tarak genişliğ belirtilmiştir.

Hassasiyet

Tabanları tırmanıcının altındaki kayayı daha iyi hissetmesine izin veren ve farklı türdeki hamlelere uyum sağlayan başlangıç seviyesi ya da uzun duvar ayakkabıları gibi daha az şekillendirilmiş ayakkabıların sahip olduğu bir özellik. 1'den 5'e kadar giden skalada söz konusu modelin hassasiyeti/adaptasyon yeteniği belirtilmiştir.
 
Normel Volume

LOW VOLUME

Dar ayaklar için tasarlanan ayakkabılar baş parmaktan serçe parmağa doğru eğimli bir yapıya sahiptir ve bu sayede ayakkabının ucundan küçük basamakları bile yakalayan sivri bir nokta oluşturur ve tarak kısımları görece düzdür
 
Normel Volume

Performance serisi tırmanış ayakkabıları:

Kullanıcının tırmanış performansını her türden kaya yüzeyinde yeni bir seviyeye taşımak üzere tasarlanan ürünler; boulder'dan uzun duvar rotalarına; düz ve dikey duvarlardan negatif eğime her koşul için en yüksek performans

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.