Filtreler

1 2 3
Toplam 65 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Termos ve Buzluk

Termos deyince ilk akla gelen Stanley termoslar. Hem en uzun sure sıcak tutan termos hem de en uzun sure soğuk tutan termos özelliği taşıyan Stanley termosların 1 litre 1,5 litre ve 2 litre seçeneklerinin yanında 6 litre 15 litre ve 30 litrelik Stanley buzluk çeşitleri de bulunmaktadır. Mağazamızda her çeşit Stanley termos bulunmaktadır.

FAQ

S: Bim marketlerde satılan Stanley termoslar orjinal mi?

C: Marketlerde satılan Stanley termoslar orjinal. Bu Stanley termoslar mağazamızda satılan termoslardan daha ucuz oluyor tek fark marketler için özel üretilmiş olmaları. Bu termosların sıcak ve soğuk tutma saatleri mağazamızda satılanlardan daha düşük oluyor bu da fiyatın ucuz olmasına neden oluyor.

S: Stanley kamp buzluklarının diğer buzluklardan farkı nedir ?

C: Stanley kamp buzluklarının kapak kısmında bulunan vakum lastiği kapak kapandıktan sonra ısı kaybını tamamen engelleyerek buzluğun içindeki havanın ısınmasını engelleyerek soğuk tutma süresini hayli arttırmaktadır. Eğer buz kasetleri ile desteklerseniz 30 litrelik bir Stanley adventure cooler kamp buzluğu 4 güne kadar malzemelerinizi soğuk tutma garantisi veriyor.

S: Uygun fiyatlı termos alırken neye dikkat etmeliyim ?

C: Uygun fiyatlı termos alırken kullanıcı yorumları bize epey yardımcı olabilir. Ayrıca termosun kapak ağızlık gibi yedek parçasının bulunup bulunmadığını araştırmak, termosa garanti verilip verilmediğini öğrenmek önemlidir. Genelde farklı markaların uygun fiyatlı termoslarının tamamı Çinde üretiliyor ve üzerlerine farklı markalar basılarak satışa sunuluyor. Bu nedenle güvendiğiniz markaları tercih etmeniz lehinize olacaktır.

Sana özel sepette 300 TL indirim!
Kupon Kodu:
* Yalnızca Güneyav üyelerine özel olarak, kupon kodu
31 Mart 2024 tarihine kadar yapacağınız
3.000 TL ve üzeri Outdoor Bot Ayakkabı alışverişlerinizde geçerlidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.