Husky Çadır Antalya

Husky Çadır Antalya

16 Aralık 2021

Dayanıklı ve sağlam kamp ürünleri ile kamp malzemeleri alanında adından sıkça söz ettiren Husky, 1913 yılında kurulmuştur. Doğada olmayı ve outdoor aktiviteleri sevenlerin yaygın olarak tercih ettiği markalardan biri olan Husky, kurulduğu günden beri ürettiği kamp malzemelerinin tasarımı, kalitesi ve özgünlüğü ile dikkat çekmektedir. Kamp, trekking, tırmanış, bisiklet gezisi ya da kayak gibi doğa etkinliklerinde kullanılmak üzere yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ürünlere sahip Husky, farklı aktivitelerin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği çeşitli ekipmanları sayesinde doğa severlerin sorunsuz ve rahat bir etkinlik gerçekleştirmesine yardımcı olur. Özellikle konforun ve işlevselliğin birleştiği Husy çadır modelleri ile öne çıkan marka, size güvenli bir deneyim yaşatır.

Outdoor ürünlerini geliştirirken son teknolojiyi kullanarak sert koşullara bile dayanıklı ekipmanlar üreten Husky’ nin Antalya bayiliğini yapan Güney Av Kamp’dan kaliteli ve güvenilir Husky ürünlerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Husky çadır ve Husky uyku tulumlarının farklı boyut ve renklerini bulabileceğiniz Güney Av Kamp, doğada yapmak istediğiniz tüm aktivitelerde ihtiyacınız olan ekipmanları size sunar. 

Husk Çadır Özellikleri

 Çeşitli ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanan Husy Çadır türlerinin ortak özelliği kaliteli, sağlam ve konforlu olmasıdır. Kullanım amacına göre farklılık gösteren Husy çadır modellerinin hepsinde öne çıkan bazı özellikler bulunur. Hızlı ve kolay kurulum, rüzgar ve su geçirmez yapı, hafif tasarım, kolay taşınabilmesi, yırtılmaya karşı yüksek dayanıklılık ve uzun ömürlü olması Husy çadırların tümünde dikkat çeken özelliklerdendir.

Kampta, doğa yürüyüşlerinde ve tırmanış gibi etkinliklerde portatif yapısı ile zorlanmadan kullanabileceğiniz Husy çadır modelleri, hem çok fazla yer kaplamaz hem de uzun süre taşımanız gerekse bile sizi yormaz.

Nitelikli işçilik ile tasarlanan Husky çadır modelleri, yoğunlaştırılmış ve hafifletilmiş malzemeler kullanılarak yapıldığından dolayı sizi asla yarı yolda bırakmaz. Husky çadır Antalya bayiliğini yapan Güney Av Kamp mağazamızda Husky çadır modellerinin hepsini ve Husky uyku tulumu modellerini de kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Husky Çadır Türleri 

Pratik ve uzun ömürlü olan Husky çadır türleri kullanım amacı, kapasitesi ve boyutu gibi farklı kriterler dolayısıyla çeşitli modellere ayrılır. Çadırın hangi amaca yönelik olarak kullanılacağının yanı sıra hangi hava şartlarında ve hangi mevsim de kullanılacağı da çadırların çeşitlenmesinde önem rol oynar. Her mevsimde kullanılabilen Husky çadır 5 mevsim haricinde mevsimsel olarak kullanılan Husky çadır modelleri de bulunur.

Ayrıca çadırda kaç kişinin kalabileceğine göre de çadır kapasitesi şekillenmektedir. Husky çadır 3 kişilik, husky çadır iki kişilik ve husky çadır 4 kişilik gibi farklı kişi sayısına göre geliştirilen modeller mevcuttur. Güney Av Kamp mağazamızda bulunan modellerden biri olan Husky çadır 3 kişilik 4 mevsim bizon modelinin trekking ve kamp gibi aktivitelerle uğraşanlar için sağladığı geniş alanı ve 4 mevsim boyunca kullanılabilmesi çok büyük avantaj sağlamaktadır. Çadırın iç kısmı nefes alabilir bir özelliktedir aynı zamanda çadırın iç kısmında hava sirkülasyonunun daha iyi olması için cibinlik vardır.

Kaliteli Husky Çadırlar Güney Av Kamp’ da 

İhtiyacınıza ve kullanım amacınıza yönelik çeşitli boyut ve özelliklere sahip husky çadır modellerini en uygun fiyatlar ile alabileceğiniz Güney Av Kamp, Antalya’ daki tek Husky bayisi olduğundan dolayı arayıp bulamadığınız tüm Husky çadır modellerini web sitemizde bulabilirsiniz.

2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik ve 6 kişilik (aile çadırı) olmak üzere çadırda kaç kişi olmasını istiyorsanız ona uygun farklı Husky çadır türlerini sizlere uygun fiyat garantisi ile sunan Güney Av Kamp’ da ayrıca Husky uyku tulumu ve Husky şişme mat çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Husky Boston 6 kişilik aile kamp çadırı, tam da büyük ve geniş ailelere göre! Ailecek gittiğiniz kamplarda ve seyahatlerde konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz Husky Boston 6 kişilik kamp çadırı, Husky ailesinin yeni ve ilgi çeken modelleri arasındadır.

Husky Burton 2+1 Koyu Yeşil kamp çadırı da 2 ila 3 kişinin kalabileceği genişliğe sahiptir. 3 mevsimde de kullanılabilen özelliği sayesinde tüm dağcılık faaliyetlerinde tercih edebilirsiniz.

Güney Av Kamp’ da 4 mevsim husky çadır, 5 mevsim husky çadır ve 3 mevsim husky çadır gibi yılın farklı dönemlerinde kullanabileceğiniz çadır türlerine indirimli fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Husky çadır fiyatları modele, kaç kişilik olduğuna ve modelde kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.