Antalya'da Günübirlik Gidilebilecek 10 Milli Park

19 Haziran 2020

Antalya ve çevresinde günübirlik gidilebilecek  10 milli park

Antalya,  doğal güzellikleri içinde barındıran muhteşem doğasıyla bize şehir hayatından kendimizi kısa mesafelerle uzaklaştırabileceğimiz birçok alternatif sunuyor. Bu şehirde çalışma hayatından kendimizi kaçırabileceğimiz, izin günlerimizde nefes almamızı sağlayacak kısa mesafede varabileceğimiz birçok milli park alanı konumlanıyor. Bu yazımızda size günübirlik planlar yapabileceğiniz ve sevdiklerinizle doğanın tadını çıkarabileceğiniz Antalya ve çevresindeki milli parkları listeleyeceğiz.

Outdoor Aktivitelerde Sırt Çantasının Önemi Nedir?

27 Mart 2019

Outdoor Aktivitelerde Sırt Çantasının Önemi Nedir?

Açık havada yapacağınız uzun yürüyüşler, tırmanışlar ve kamplar için yanınıza alacağınız çantanın ihtiyaçlarınıza cevap veren bir seçenek olmasına özen göstermelisiniz. Yeterince zorlu geçen outdoor sporları için belinize zarar vermeyecek, çok cepli ve kaliteli malzemeli sırt çantası tercih edebilirsiniz. Rahat taşınan ve uzun süreli kullanımlarda yükü vücuda eşit bir şekilde dağıtan özel tasarımlı sırt çantaları yapacağınız sporun çok daha keyifli bir hal almasını sağlar. Sakatlanmaların önüne geçer, yanınıza almak istediklerinizden fedakârlık yapmanızı engeller. En iyi outdoor sırt çantası sizin ihtiyaçlarınıza en çok verendir.

Outdoor Spor Yapacaklara Tavsiyeler

21 Mart 2019

Outdoor Spor Yapacaklara Tavsiyeler

Şehir hayatı ve beraberinde getirdiği stresi artık kaldıramıyorsanız kendinizi doğanın kollarına bırakabilirsiniz. Aldığınız her nefesi daha anlamlı hale getiren doğa size en güzel hediyesini bu şekilde sunuyor. Kendinize ve sevdiklerinize bir iyilik yapmak, yaşamınıza hareket katmak ve dört duvarla örtülü spor salonlarından uzaklaşmak için outdoor sporlar ile tanışabilirsiniz. Her biri ayrı zevkli olan outdoor sporların tadını vardıktan sonra attığınız her adım sizi doğanın kollarına götürecek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.