Macera Tutkunlarının Favorisi Asolo Ayakkabılar

Macera Tutkunlarının Favorisi Asolo Ayakkabılar

05 Mart 2022

 

İkinci Dünya Savaşı sırasında ürettiği  sağlam ve yüksek kaliteli ayakkabıları ile adını tüm dünyaya duyuran İtalyan ayakkabı markası Asolo, günümüzde de halen outdoor etkinlikler için bot ve ayakkabı üretmeye devam ediyor. Ekstrem sporlar dahil olmak üzere bütün doğa sporlarında kullanılabilen Asolo ayakkabı modelleri dayanıklı olmasının yanı sıra konforlu olmasından dolayı da macera severler tarafından yaygın olarak tercih ediliyor. 

Trekking, dağcılık ve kampçılık gibi farklı doğa aktivitelerinde maksimum performans sağlayan Asolo ayakkabı zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanılıyor. Yüksek donanıma sahip Asolo ayakkabı çeşitlerinin üretiminde son teknolojik gelişmelerden faydalanılıyor. Bu sayede Asolo ayakkabılar ve botlar outdoor faaliyetler sırasında ihtiyaç duyulan verimi ve kapasiteyi arttırıyor. 

Konforlu ve Şık Asolo Ayakkabıların Öne Çıkan Özellikleri 

İlk trekking bot modelini 1975 yılında üreten Asolo, ürünlerinin eşsiz olabilmesi için ayakkabı ve botların tasarımında her detayı en ayrıntılı şekilde düşünüyor. Hem doğada hem de gündelik hayatta kullanılmaya uygun Asolo spor ayakkabı çeşitlerinin en önemli özelliklerinden biri ayakta mantar ve kötü koku oluşumuna neden olmaması. Terleyen ayaklardaki su buharını ve nemi hızlıca dışarıya atabilen Asolo ayakkabı modellerini kaç saat giyerseniz giyin ayaklarınız zarar görmez. 

Asolo dış mekan ayakkabısı türlerinin bir diğer önemli özelliği ise ayaklarınızı çarpmalardan ve darbelerden koruyabilmesi. Ayakları tam koruma altına alan Asolo ayakkabıların tasarımı da teknik özellikleri kadar dikkat çekiyor. Canlı renklerin ve son teknolojinin bir araya getirildiği Asolo botlar modern, şık ve ilgi çekici bir görünüme sahip oluyor. 

Konforu ve güvenliği aynı anda sağlayan Asolo ayakkabıları aynı zamanda nefes alabilen yapısı sayesinde ayak sağlığınızı da koruyor. Hafif yapısı ve kolay kullanım özelliği ile Asolo botlar ve ayakkabılar outdoor aktivite tutkunlarının gözdesi. Asolo ayakkabıların sahip olduğu bakteri önleme özelliği ise ayak hijyenine katkıda bulunuyor. 

Trekking İçin En İyi Asolo Modelleri 

Rahatlık arayan doğa yürüyüşçülerine hitap eden Asolo Drifter Evo Trekking Botu Gore-tex teknolojisi ile üretildiğinden sonra hiçbir durumda su geçirmez. Ayrıca nefes alabilen Drifter erkek bot Eva tabanı sayesinde trekking sırasında ayaklarınızın korur.  Eva tabanın bir özelliği de yürüyüş yaparken denge sağlamaya yardımcı olması. Asolo Drifter bot ıslak veya kuru zemin fark etmeksizin her zeminde yüksek seviyede bir çekiş gücüne sahip. Donanımlı bir bağcık mekanizması ile üretilen Asolo Drifter’ de ayağın ön kısmının korunabilmesi için kauçuk burun lastiği bulunur. 

Trekking esnasında ayak bileğini en iyi şekilde koruyan modellerden biri olan Asolo Magnum GV Outdoor Bot, özel bağcık sistemi, Anti-şok teknolojisi, EVA orta tabanı ve Vibram tabanı ile tam da doğa yürüyüşlerinde kullanılması için tasarlanmış. Gore-tex astar ve Shoeller Soft Shell yaka Asolo Magnum GV modelini her koşula dirençli hale getirir. Trekking haricinde teknik macera gerektiren işlerde de rahatlıkla kullanılan Asolo erkek bot sayesinde ayaklarınız zemine sağlam şekilde tutunur.

Yüksek bilek kısmı ile engebeli ve zor arazilerde bilek desteği sağlayan Asolo Drifter Finder Trekking Botu aşınmalara karşı son derece dayanıklıdır. Gore-tex astarı ile üretilen Asolo Finder ayağın nefes almasına yardımcı olduğu için ayağı terletmez. Hem yaz döneminde hem de kış döneminde kullanılabilen Asolo erkek ayakkabısı kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun ömürlüdür. 

Zorlu Hava Şartlarına Dayanıklı Asolo Botlar Güney Av Kamp’ da

Estetik açıdan tatmin edici bir görünüme sahip Asolo trekking ayakkabıları ayak ergonomisine uygunluğu, konforu ve sağlamlığı ile yürüyüşçülerin dikkatini çekiyor. Çeşitli teknolojilerin harmanlanması ile ortaya çıkarılan Asolo botlar rahatlığından dolayı günlük şehir hayatında da tercih edilebiliyor.

Farklı Asolo trekking botlarını bulabileceğiniz Güney Av Kamp tüm outdoor etkinliklerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ekipmanı sizlere sunar. Geniş ürün seçeneklerine sahip olan Güney Av Kamp Asolo bot modellerinde de çeşitli alternatiflere sahiptir. Güney Av Kamp Asolo ayakkabı fiyatları modele, tasarıma ve modelde kullanılan teknolojilere göre değişiklik gösterir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.