Neden The North Face?

Neden The North Face?

23 Eylül 2019

Neden The North Face?

Her yolculuğun bir hikayesi vardır...

The North Face ailesi olarak çıktığımız bu heyecanlı yolda 1966'dan bu yana tek bir şeyi hedefledik; modern çağa her daim uyum sağlayarak, sporcunun ve doğa tutkunlarının her zaman yanında olmak...

Dünyanın neresi olursa olsun, koşullar ne kadar sert ve değişken olursa olsun her daim kaliteyi baz alarak tüm ürünlerimizle yanınızda olduk.

Kimi zaman uzun tırmanışlarda bir çanta,kimi zaman koşu yaparken bir ayakkabı, bazense soğuk iklim koşullarında sizi sarıp sarmalayan bir ceket olduk.

The North Face ailesi olarak biz, doğaya açılan her yolda sizle birlikte yürümeye devam ediyoruz.

Her koşula uyum sağlayan, dayanıklılığı esas üretim politikamızla yeni keşiflerinizde de sizinle beraberiz.

Ruhunuz özgür olmak isterken, bedeninizin iklim koşullarına yenik düşmesine ihtimal vermeden kimi zaman bir göl kenarında, kimi zamansa göğe yakın rakımlarda her anınızda size eşlik ediyoruz.

Tabiata uzanan hikayemizde son teknolojileri kullanıyor, bulunduğunuz veya olmak istediğiniz koşula göre size uyum sağlayan tasarımlar sunuyoruz.

Outdoor ve ekstrem spor faaliyetlerinde öncü bir marka olmamızı sağlayan performans giyimi, çok çeşitli ekipmanlarımız ve ayakkabılardan oluşan kapsamlı bir koleksiyonumuzla 50 yılı aşarak dünyadaki  başarılı bir çok sporcuyla zirvelere ulaştık.

The North Face olarak sporcular ve keşif tutkunlarının bir numaralı tercihi olmaktan gurur duyuyoruz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.