Yürüyüş Ayakkabısı Nasıl Seçilmelidir?

17 Kasım 2020

Yürüyüş Ayakkabısı Nasıl Seçilmelidir?

Bazen biraz rahatlamak bazense formda kalmak için çıktığımız yürüyüşlerde seçtiğimiz yürüyüş ayakkabısı oldukça büyük önem taşıyor. Tüm hayatımızda olduğu gibi yürüyüş yaparken de tüm yükü ayaklarımız dolayısıyla da ayakkabılarımız yükleniyor.

Bu sebeple yürüyüş ayakkabısı seçerken bazı özelliklere dikkat etmemiz gerekiyor.

Yürüyüş ayakkabıları diğer spor ayakkabılarından farklı bir yapıya sahiptir ve yürüyüş dışında günlük hayatta da rahatlıkla kullanılma özelliğine sahiptir.

Bu sebeple de son zamanlarda hayatımızın her anında yürüyüş ayakkabıları yer alıyor ve bize rahat adımlar sunuyor.

Yürüyüş ayakkabısı nasıl olmalıdır veya yürüyüş ayakkabısı alırken nelere dikkat edilmeli gibi soruları Güney Av ailesi olarak sizler için cevaplandırdık.

Gelin birlikte inceleyelim.

Trekking Montu Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 6 Madde

06 Mart 2019

Hafta sonlarının, tatillerin ve küçük kaçamakların vazgeçilmez ismi olan trekking, her adımınızda aldığınız nefesin daha da anlamlı olmasını sağlayan sporların başında geliyor. Kendinizi doğanın kollarına bırakarak sevdiklerinizle birlikte keyif dolu saatler geçirmek için siz de trekking sporunun sürprizlerle dolu dünyasına katılabilirsiniz. Bir kez denedikten sonra bir daha unutamayacağınız ve her fırsatta yaşamak isteyeceğiniz bu deneyim için yola hazırlıklı çıkarak alacağınız zevki iki katına çıkarabilirsiniz. Küçük bir trekking malzemeleri listesi yaptıktan sonra en önemli detaylardan biri olan mont seçiminde de hedefi 12’den vurup, kar kış, yağmur çamur demeden önünüze çıkan tüm engelleri aşarak ilerleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.