Avcılık için gerekli olan belgeler nelerdir?

01 Kasım 2019

Avcılık için gerekli olan belgeler nelerdir?

Avcılık bir tutkudur. Zor ama keyifli bir aktivitedir. Avcılığı doğaya ve canlı popülasyonuna zarar vermeden gerçekleştirmek için resmi bazı belgelere ihtiyaç vardır.

Avcılık yaparken bir sorun yaşamamak için gerekli olan belgelerin başında avlanma izin kartı yer alır. Avlanma izin kartı nedir ve nasıl alınır sorularının cevabını gelin hep birlikte inceleyelim.

Yeni Başlayanlar İçin Olta Balıkçılığı

21 Ekim 2019

Yeni Başlayanlar İçin Olta Balıkçılığı Malzemeleri

Yüzünüzü maviliğe dönüp, ruhunuzu ufuk çizgisinin huzuruna bırakmak için en güzel aktivitedir olta balıkçılığı...

Meşakkatli bir hobi olan olta balıkçılığı, disiplin ve bilgi gerektirmektedir.

Olta balıkçılığa yeni başlıyorsanız ilk olarak  balık avlama malzemelerinin seçimi fazlasıyla önem taşımaktadır.

Neden The North Face?

23 Eylül 2019

Her yolculuğun bir hikayesi vardır...

The North Face ailesi olarak çıktığımız bu heyecanlı yolda 1966'dan bu yana tek bir şeyi hedefledik; modern çağa her daim uyum sağlayarak, sporcunun ve doğa tutkunlarının her zaman yanında olmak..

Kamp Ocağını Nasıl Seçelim?

26 Ağustos 2019

Kamp ocağı seçiminde dikkat edilmesi gerekenler:

Yorucu bir iş hayatından sonra kendinizi ödüllendirmek için bir kamp yapmaya karar verdiyseniz, yanınıza hayallerinizden başka almanız gereke bazı şeyler olacaktır.

Doğanın hangi tonunda olursanız olun kamp hayatı iştah açar.ve doğaya yapmış olduğunuz bu keyifli yolculukta, sıcak yemekler yemek artık lüks olmaktan çıkarak zorunlu hale gelmiştir.

İyi bir kamp macerasının olmazsa olmalarından biri de kamp ocağıdır.

Sahte Balık Yemlerini Neye Dikkat Ederek Almalıyız?

01 Ağustos 2019

Balık tutmak bir tutkudur.

Bir kere başladığınızda siz de bir anda oltaya düşmüş balık gibi oluverirsiniz.

Ama bu yakalanış bir tutsaklıktan öte keyif veren bir bağlanmadır. Bu keyifli bağlanmanın da kendine göre kuralları ve seçimleri mevcuttur.

Bunların başında da balık yemleri gelmektedir.

Kamp Sandalyesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

15 Temmuz 2019

Kamp Sandalyesi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hızla akıp giden şehir yaşantısından uzakta, doğayla baş başa olmak, şüphesiz ki kendimize verebileceğimiz en kıymetli  hediye olacaktır.

LRF Balıkçılığı Nedir? Malzemeleri Nasıl Seçilir?

27 Mart 2019

LRF Balıkçılığı Nedir? Malzemeleri Nasıl Seçilir?

Son dönemlerin en popüler avcılık çeşitlerinden biri olan LRF balıkçılığı beraberinde pek çok soru işaretini de getiriyor. Meraklısına son derece zevkli gelen ve balık avını farklı bir boyuta taşıyan LRF avcılığı için gerekli olan en önemli iki isim ise sabır ve istikrar. Her atış sonrasında heyecanla bekleyen avcılar farklı balık çeşitleri karşısında büyülenirken bu avla aslında bambaşka duyguları tadıyor. LRF balıkçılığı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve konunun uzmanı haline gelmekse biraz zaman alıyor. İşte adından sıkça söz ettiren LRF balıkçılığı hakkında merak edilen tüm detaylar!

Outdoor Aktivitelerde Sırt Çantasının Önemi Nedir?

27 Mart 2019

Outdoor Aktivitelerde Sırt Çantasının Önemi Nedir?

Açık havada yapacağınız uzun yürüyüşler, tırmanışlar ve kamplar için yanınıza alacağınız çantanın ihtiyaçlarınıza cevap veren bir seçenek olmasına özen göstermelisiniz. Yeterince zorlu geçen outdoor sporları için belinize zarar vermeyecek, çok cepli ve kaliteli malzemeli sırt çantası tercih edebilirsiniz. Rahat taşınan ve uzun süreli kullanımlarda yükü vücuda eşit bir şekilde dağıtan özel tasarımlı sırt çantaları yapacağınız sporun çok daha keyifli bir hal almasını sağlar. Sakatlanmaların önüne geçer, yanınıza almak istediklerinizden fedakârlık yapmanızı engeller. En iyi outdoor sırt çantası sizin ihtiyaçlarınıza en çok verendir.

Outdoor Spor Yapacaklara Tavsiyeler

21 Mart 2019

Outdoor Spor Yapacaklara Tavsiyeler

Şehir hayatı ve beraberinde getirdiği stresi artık kaldıramıyorsanız kendinizi doğanın kollarına bırakabilirsiniz. Aldığınız her nefesi daha anlamlı hale getiren doğa size en güzel hediyesini bu şekilde sunuyor. Kendinize ve sevdiklerinize bir iyilik yapmak, yaşamınıza hareket katmak ve dört duvarla örtülü spor salonlarından uzaklaşmak için outdoor sporlar ile tanışabilirsiniz. Her biri ayrı zevkli olan outdoor sporların tadını vardıktan sonra attığınız her adım sizi doğanın kollarına götürecek.

Av Malzemeleri

15 Mart 2019

Av Malzemeleri

Avcılık yıllardır devam eden ve pek çok kişi tarafından sevilen bir spor türü olarak tanımlanabilir. Doğayla iç içe geçirilen vakitler, özellikle boş zamanını değerlendirmek isteyenlere oldukça iyi gelir. Bir hobi, bir tutku haline gelen avcılık eğer malzemeler tam ise doğru bir şekilde yapılabilir. Bu nedenle avcılık malzemeleri büyük önem taşır. Çevre güvenliğinden hava koşullarının uygunluğuna göre giyinmeye kadar bir sürü detay malzeme listesi altında göz çarpar. Mevsim koşulları mevcut arazi durumunu etkiler, etkilenen arazi av esnasında zorlanmanıza neden olabilir. Bu gibi olumsuz durumları yaşamamak için doğru av malzemeleri ile önlem alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.